Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Action
sr: Акција

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Bundle
sr: Пакет
