Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Action
vi: Thao tác

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: New Window
vi: Cửa sổ mới

en: About
vi: Giới thiệu
