Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Language
km: ភាសា

en: Action
km: អំពើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: About
km: អំពី
