Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc4) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Language
uk: Мова

en: Action
uk: Дія

en: Created
uk: Створено

en: New Window
uk: Нове вікно

en: Entity
uk: Сутність

en: About
uk: Про модуль

en: 7 days
uk: 1 тиждень

en: Server URL
uk: Адреса (URL) сервера

en: Bundle
uk: Пакет

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: 30 days
uk: 30 днів

en: 14 days
uk: 14 днів

en: 60 days
uk: 60 днів

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.
