Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc5) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Language
da: Sprog

en: Action
da: Handling

en: Created
da: Oprettet

en: About
da: Om

en: 7 days
da: 7 dage

en: 30 days
da: 30 dage

en: 14 days
da: 14 dage

en: 60 days
da: 60 dage
