Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Language
gu: ભાષા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: About
gu: વિશે

en: Bundle
gu: બંડલ
