Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc5) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Language
hu: Nyelv

en: Action
hu: Művelet

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Entity
hu: Entitás

en: About
hu: Leírás

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Entity Title
hu: Entitáscím

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.
