Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Language
id: Bahasa

en: Action
id: Tindakan

en: Created
id: Dibuat

en: Entity
id: Entitas

en: About
id: Tentang

en: Bundle
id: Bundel
