Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc5) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Language
jv: Basa

en: Action
jv: Aksi

en: Created
jv: Digawé

en: About
jv: Ngenani
