Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc5) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: New Window
kn: ಹೊಸ ವಿಂಡೋ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
