Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc5) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Language
pl: Język

en: Action
pl: Akcja

en: Created
pl: Utworzono

en: Entity
pl: Encja

en: About
pl: O stronie

en: 7 days
pl: 7 dni

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: 14 days
pl: 14 dni
