Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc6) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Action
am: እርምጃ

en: ID
am: አይዲ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
