Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc6) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Language
cs: Jazyk

en: Action
cs: Akce

en: Created
cs: Vytvořeno

en: About
cs: Popis

en: Entity Type
cs: Typ entity
