Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc6) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Language
et: Keel

en: Action
et: Tegevus

en: Created
et: Loodud

en: Entity
et: Olem

en: About
et: Programmist

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
