Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc6) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Language
hi: भाषा

en: Action
hi: कार्रवाई

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Entity
hi: इकाई

en: About
hi: के बारे में

en: Bundle
hi: पोटली
