Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc6) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Language
is: Tungumál

en: Action
is: Aðgerð

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: About
is: Um
