Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc6) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Language
ku: زمان

en: Action
ku: کردار

en: Created
ku: درووستکراوە

en: About
ku: دەربارە
