Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc6) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Language
te: భాష

en: Action
te: చర్య

en: Created
te: సృష్టితం

en: About
te: గురించి
