Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc6) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Language
ur: زبان

en: Action
ur: ایکشن

en: ID
ur: شناخت

en: Bundle
ur: بنڈل
