Gatsby Build Monitor (1.1.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Logs
de: Protokolleinträge

en: View
de: Ansicht

en: All
de: Alle

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Finished
de: Abgeschlossen

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Started
de: Startzeit

en: Output
de: Ausgabe

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend
