Gatsby Build Monitor (1.1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Logs
fi: Loki

en: View
fi: Näytä

en: All
fi: Kaikki

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Finished
fi: Valmis

en: Apply
fi: Käytä

en: Started
fi: Aloitettu

en: Output
fi: Tuloste

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
