Gatsby Build Monitor (1.1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: Logs
hr: Dnevnici

en: View
hr: Pregled

en: All
hr: Svi

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Finished
hr: Završeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Started
hr: Započeto

en: Asc
hr: Uzlazno
