Gatsby Build Monitor (1.1.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Logs
it: Log

en: View
it: Visualizza

en: All
it: Tutti

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Finished
it: Completato

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Started
it: Iniziato

en: Output
it: In uscita

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
