Gatsby Build Monitor (1.1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Logs
kn: ದಾಖಲೆಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Finished
kn: ಮುಗಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Started
kn: ಆರಂಭಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Output
kn: ಔಟ್‌ಪುಟ್
