Gatsby Build Monitor (1.1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Logs
lv: Žurnāli

en: View
lv: Skatīt

en: All
lv: Visi

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Started
lv: Sākts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
