Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: View
bs: Pregled

en: All
bs: Sve

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Finished
bs: Završeno

en: Apply
bs: Primjeni
