Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: View
da: Vis

en: All
da: Alle

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Finished
da: Færdig

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Started
da: Startet

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
