Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: Logs
eo: Loglibroj

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Finished
eo: Finita

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
