Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: All
eu: Guztiak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Finished
eu: Amaituta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Started
eu: Hasita

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
