Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Logs
fa: وقایع ثبت شده

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: All
fa: همه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Finished
fa: پایان

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Started
fa: شروع‌شده در

en: Output
fa: خروجی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
