Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: Logs
he: לוגים

en: View
he: צפיה

en: All
he: הכל

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Finished
he: סיום

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
