Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Logs
hi: लॉग

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: All
hi: सभी

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Finished
hi: संपूर्ण

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
