Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Logs
hu: Naplók

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: All
hu: Mind

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Finished
hu: Kész

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Started
hu: Indult

en: Output
hu: Kimenet

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
