Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: Logs
ja: ログ

en: View
ja: ビュー

en: All
ja: すべて

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Finished
ja: 完了

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Started
ja: 開始済

en: Output
ja: 出力

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
