Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: View
km: មើល

en: All
km: ទាំងអស់

en: Finished
km: បាន​បញ្ចប់
