Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: All
mr: सर्व

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
