Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Logs
nn: Logg

en: View
nn: Sjå på

en: All
nn: Alle

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Finished
nn: Ferdig

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
