Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Logs
oc: Jornals

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: All
oc: Tot

en: Sort by
oc: Triar per

en: Finished
oc: Fin de l'installacion

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
