Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
