Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: View
ta: பார்

en: All
ta: எல்லா

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Finished
ta: முடிந்து விட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Output
ta: வெளியீடு

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
