Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: All
th: ทั้งหมด

en: Finished
th: เสร็จสิ้น

en: Started
th: เริ่มสอบเมื่อ
