Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: All
ug: ھەممە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Finished
ug: تاماملاندى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
