Gatsby Build Monitor (1.2.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Logs
ar: سجلات

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: All
ar: الكل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Finished
ar: اكتمل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
