Gatsby Build Monitor (1.2.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: Logs
ast: Rexistros

en: View
ast: Vista

en: All
ast: Too

en: Finished
ast: Completáu
