Gatsby Build Monitor (1.2.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: Logs
be: Логі

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: All
be: Усе

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Finished
be: Завершана

en: Apply
be: Ужыць
