Gatsby Build Monitor (1.2.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Logs
ca: Registres

en: View
ca: Mostra

en: All
ca: Tot

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Finished
ca: Fi

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Output
ca: Sortida

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
