Gatsby Build Monitor (1.2.1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: View
cy: Gweld

en: All
cy: I gyd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Finished
cy: Wedi gorffen

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
