Gatsby Build Monitor (1.2.1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Logs
el: Ημερολόγιο συμβάντων

en: View
el: Προβολή

en: All
el: Όλες

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Started
el: Ξεκίνησε

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
