Gatsby Build Monitor (1.2.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Logs
es: Registros

en: View
es: Ver

en: All
es: Todo(s)

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Finished
es: Terminado

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Started
es: Empezado

en: Output
es: Salida

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster
