Gatsby Build Monitor (1.2.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Logs
id: Catatan

en: View
id: Lihat

en: All
id: Semua

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Finished
id: Selesai

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
